Karaca Mimarlık | HAKKIMIZDA
15317
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15317,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,paspartu_enabled,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-karacamimarlik,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

q

KARACA

KC Karaca Mimarlık Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şt. olarak, iş hayatmızdaki sorumluluklarımızı ve sizlere duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, kendimizi sürekli geliştrip yenileyerek ve en düşük üretm maliyetleri ile çalışarak, verimlilik gücümüzü artrmayı, kaliteden asla ödün vermemeyi, müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezrinde bunu bir iş prensibi olarak algılamayı en önemlisi, “Tercihiniz” olarak kalmayı kendimize görev biliyoruz.

q

KC Karaca Mimarlık Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şt. olarak, iş hayatmızdaki sorumluluklarımızı ve sizlere duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek ve en düşük üretim maliyetleri ile çalışarak, verimlilik gücümüzü artırmayı, kaliteden asla ödün vermemeyi, müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezrinde bunu bir iş prensibi olarak algılamayı en önemlisi, “Tercihiniz” olarak kalmayı kendimize görev biliyoruz.

Hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. İnsanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, yetkinlik ve verimliliklerini artırarak, gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın bulunduğu çalışma ortamı yaratmak hizmet kalitesinin sürekliliği için seçtiğimiz yoldur.

Temel felsefemiz, kurulan kalite sistemi bünyesinde verdiğimiz hizmetlerin kalitesini sürekli geliştirmektr. Bu nedenle uzun vadedeki stratejimiz, kendimizi toplam kaliteye ulaşıtracak biçimde eğitmektir

Sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik, teknolojik ve ekonomik çözümler üreten Karaca Mimarlık, bunu, teknolojinin gelişmesini takiple, malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomik gibi detayları analiz ederek gerçekleştirmekte, bulunduğu bölgenin zemin yapısına en uygun ve güven verici bir şekilde tasarlayıp uyguladığı yapılarla da sizlerin kullanımına sunmaktadır.

Karaca Mimarlığın kuruluşu olan 2009 yılından itibaren firmanın faaliyet konuları arasında bina tasarımı ve iç mekan düzenlemesi kapsamında şu hizmetler yer alır:

HİZMETLERİMİZ

 • Konut ve tcari binalar için mimari proje, üretmi ve uygulama kontrollüğü,

 • Ofs, mağaza ve konutlar için iç mekan düzenlemesi projeleri, üretmi ve uygulama kontrollüğü,

 • Kurumsal frmalar için mekan düzenlemesi ile ilgili kimlik tasarımı ve uygulama kontrollüğü,

 • Fuar stantları için mimari proje, üretmi ve uygulama kontrollüğü,

 • Mimari & İç Mimari konsept Proje, Uygulama, Kontrolörlük ve Koordinasyon Hizmetleri,

 • Restorasyon Proje, Uygulama, Danışmanlık, Kontrolörlük ve Koordinasyon Hizmetleri,

 • Kentsel Tasarım Proje, Uygulama, Danışmanlık ve Koordinasyon Hizmetleri,

 • Mobilya & Aydınlatma & Ürün Tasarımı ve Uygulama,

 • Tekne Tasarım, iç Mekân konsept Proje, Uygulama, Danışmanlık, Kontrolörlük ve Koordinasyon Hizmetleri,

 • Proje Yönetmi ve Danışmanlığı,

 • Proje bazlı Satn Alma Hizmetleri,

 • Mimari & Mimari Danışmanlık ve Eğitm

q

HAKKIMIZDA

Türkiye’de birçok önemli projeye imza atan Karaca Mimarlık, 2009 yılında mimar Sercan Canbaz tarafndan şahıs frması olarak tcaret hayatna başlamıştr ve daha sonra 2015 yılında limited şirket olarak unvan değiştrmiştr. Zamanla kendini geliştrerek Edirne’den Antep’e kadar inşatan fuar sektörüne kadar tüm müşterilerin isteklerine ve ihtyaçlarına cevap vermiştr.

Yurtçi ve yurtdışındaki yeniliklerle güncel teknolojiyi takip ederek, konsept ve tasarım odaklı birçok projeyi hayata geçirmiş, Karaca Mimarlık adını başarı ile sektöre yazdırmıştır

Karaca Mimarlık hizmet verdiği alanlarda, Hizmet kalitesi ve hızı ile rakiplerinden öne çıkmakta, müşterilerin ihtyaçlarına karşılık verebilmek üzere TS-EN ISO-9001:2000 kalite yönetm standardını tüm üretm ve yönetm kademelerinde uygulamakta ve üretm proseslerini gerçekleştrmektedir.

Firmamızın kendi bünyesinde bulunan Tasarım Grubu, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek yeni tasarımları harekete geçirebilmekte ya da kullanılabileceğini düşündüğü yeni tasarımları ilgili pazarlara sunmaktadır.

Karaca Mimarlık olarak, başarıya giden yolun “bilgi” nin etkin kullanımı ile mümkün olduğuna inandık. İşletmemiz “Kalite ve Hizmet” sloganıyla 3.000m2 kapalı sahasında, isteğinize uygun projelere cevap vermek üzere AR-GE ve Teknik elemanlarıyla sizleri beklemektedir.